Praca

Firma Inotech poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: południowa Polska

OBOWIĄZKI:

- sprzedaż urządzeń do obróbki stali

- aktywny rozwój sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych Klientów

- zapewnienie najwyższych standardów bieżącej obsługi obecnych Klientów firmy

- doradztwo techniczne u Klienta

- tworzenie raportów i sprawozdań

WYMAGANIA:

- doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z Klientami biznesowymi, doświadczenie w   sprzedaży urządzeń do obróbki stali będzie dodatkowym atutem,

- znajomość zagadnień technicznych

- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

- duża samodyscyplina, zdolność koordynacji zadań i umiejętność organizacji czasu pracy

- gotowość do pracy w terenie

- potwierdzone sukcesy w dotychczasowej pracy

- prawo jazdy kat. B z praktyką

- znajomość obsługi komputera (MS Office, CRM)

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- konkurencyjne wynagrodzenie: część stała + premie

- szkolenia w kraju i za granicą,

- pakiet narzędzi pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: ksiegowosc@heg.pl